0

Foto Kitap

 

Artık anılarınızı ve değer verdiğiniz anları sadece fotoğraf bastırıp, tek tek albümlere yerleştirmek yerine kalıcı, isterseniz sert isterseniz yumuşak cilt opsiyonları ile fotoğraflarınızı kitap haline getirebilirsiniz. Böylece kütüphanenizde fotoğraflarınız da şık bir kitap gibi yerini alırken anılarınız sonsuzlaşmış olacak.Birkaç basit adımla kitabınızı oluşturmaya başlayın:

1- İlk başta fotokitapta kullanmak istediğiniz fotoğrafları bir albüm yaratarak yükleyiniz. Eğer sonradan eklemek istediğiniz bir fotoğraf olursa tekil olarak size bu imkan program tarafından verilecektir.

2- Sert ve yumuşak cilt seçeneklerinden birini seçin

3- Kağıt kalınlığını seçin

4- Kitabınız formatını belirleyin

5- Sayfa sayısını belirleyin

6- Tema Belirleyiniz (Hazır tema yoksa veya kullanmak istemezsiniz en yukarıdaki seçenek ile kendi temanızı oluşturabilirsiniz)

7- Albümünüzdeki fotoğrafları ekleyin

8- Kitabınıza bir ad vererek size özel kitabınızı tasarlamaya başlayın

Not: Albümünüz otomatik olarak kaydedilmektedir. Yarım kalan albüm tasarımınıza her zaman geri dönebilirsiniz

Gerçek fotoğraf kağıdına (c-print) basılmaktadır, makine ile katlanıp kesilmektedir. Fotoğraf kağıdının yüksek çözünürlüğü ve kalıcılığı ile üretilen bu albümleriniz çok dayanıklı ve canlı olacaktır. Düğününüz, bebeğinizin doğumu veya evlilik yıldönümü partiniz gibi çok özel ve evladiyelik olmasını istediğiniz hatıralarınız için idealdir. Ayrıca galeri ve müzelere sunulmak üzere istenilen portfolyo çalışmaları için de vazgeçilmez bir sunum şeklidir. Sert ve yumuşak kapak seçenekleri ile uzun yıllar dayanıklılığını koruyacaktır.

Baskı Fiyatları